Alışveriş Sepetim
​​0 (216) 417 87 60 / delta@deltaendustriyel.com
28,98
31,56

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Delta Koruyucu Endüstriyel Ürünler A.Ş. olarak 1993 yılından beri sektörde hizmet vermekteyiz.
"www.silikajel.com"  e-ticaret sitemizle sorunlarınızın çözümü için, internet üzerinden ve telefonla bizlere kolaylıkla ulaşabilmektesiniz.

Konteynerler, depolar, laboratuvarlar, mücevherler, kütüphaneler gibi birçok yer ve ürün, uzun süreli beklemeler, nem ya da çevresel faktörlerden ötürü küf, mantar ve rutubet oluşumuna maruz kalır. Bu size maddi kayba yol açar ve sağlığınızı olumsuz yönde etkiler.

Silika Jel nemlenmesini istemediğiniz ürün paketlerinin içine konularak bulunduğu ortamdaki nemi üstüne çeker, ürünlerinizi ve eşyalarınızı uzun süre korur. Bu ürün depolama, saklama ve ihracat gibi uzun süreli sevkiyatlarda tercih edilmektedir.

Konteyner Kurutucu Paketler sevkiyat ya da nakliye yaptığınız ürünlerin nemlenmesini engellemek için konteynerın içerisine asılarak veya ortama konularak kullanılır.

Bir başka kolaylık ise ev hanımlarımızı etkileyecek türden olan Nem-Tut ve Nem-Çek. Bu ürünlerimiz ev tipi kullanıma uygundur. Nem-Tut dolaplarımıza asarak kullanabildiğimiz ürünümüzdür.  Asma imkanı olmayan baza altı, çekmece ve sandıklarımız için üretilmiş Nem-Çek, yine aynı şekilde eşyalarımızın bulunduğu ve muhafaza edildiği yerlerde nemden dolayı rutubete maruz kalmalarını engeller. Ürünlerimiz altı ay boyunca size rutubet sorunu yaşatmaz.

Ürün gamımız sürekli yeni ve pratik ürünlerle genişlemektedir.


"www.silikajel.com" üzerinde bulunan ürünleri "Kredi Kartı" ile satın alabileceğiniz gibi alternatif ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.
(Havale/EFT)

Telefonla sipariş vermek isterseniz Çağrı Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir.
0 (216) 417 87 60 

Herhangi bir sorunda veya teknik problemde danışabileceğiniz ve sorunlarınıza çözüm yolu bulacak danışma hattımız hizmetinizdedir.

delta@deltaendustriyel.com veya 0 (216) 417 87 60

Memnuniyetiniz bizim için en önemli unsurdur.

Bizi tercih edin, nem ve rutubetten kurtulun.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.